كلايمر كلايمر .

كلايمر

كلايمر

جايگزين داربست ايمني كلايمر و نكات قابل توجه آن
 
 
در استفاده از كلايمر براي جلوگيري از حوادث محل كار حفاظت از سقوط كابين و يا پاره شدن سيم ها  ضروري است و ايمني كابين نيز اهميت فوق العاده اي براي پرسنل دارد .

 

استفاده ايمن از جايگزين داربست با پيچ و مهره امن و ايمن آغاز مي شود. وزني كه يك كلايمر مي تواند متحمل شود با هر يك از اجزاي داربست كه سيستم مهار را تشكيل مي دهند، پشتيباني مي شود .

 

جايگزين داربست معلق يا همان كلايمر و كلايمر قابل تنظيم به منظور بالا بردن مقدار بار قابل تحمل و ايمني و كاهش خطرات احتمالي طراحي مي شود و همچنين جايگزين داربست(كلايمر) بايد قادر باشد تا در هنگام كار مصالح ساختماني كارگران را بالا و پايين كند. بنابراين سيستم عامل هاي كلايمر بايد بتوانند بار خود را چه در حالت ايستاده و چه در حال حركت تحمل كنند .

 

كلايمر هاي متحرك را مي توان به عنوان يك روش مقرون به صرفه  چه خريد كلايمر و يا اجاره كلايمر براي دسترسي سريع به ساختمان ها، شيشه هاي سازه ها كه بايد تميز شوند و ساير سازه ها دانست .

ساخت كلايمر باعث شده است كه داربست به آساني نصب و برداشته شود. كاربرد و عملكرد اين دستگاه به خوبي پذيرفته شده و به زودي تقاضاي پيمانكاران براي استفاده از اين سيستم (كلايمر)زياد خواهد شد .

 

يكي از دلايل اين امر كه تقاضاي پيمانكاران براي كلايمر هاي متحرك بيشتر مي شود امنيت فوق العاده بالاي اين روش است ولي بايد اين نكته را هم در نظر گرفت كه يك كلايمر متحرك بايد توسط يك شخص حرفه اي طراحي شود و بايد توسط يك فرد اشنا به مسائل فني كار مونتاژ گردد .

كلايمرهاي معلق خطرات جاني كارگران وهزينه ها را كاهش داده و ايمني را در ساخت و نگهداري سازه هاي مدرن افزايش داده اند .

 

چند پيشنهاد :

اگر خودتان اقدام به مونتاژ كلايمر متحرك برقي كنيد نكات زير را در نظر بگيريد :

قبل از نصب كلايمر معلق يا به عبارتي كلايمر از محلي كه قرار است دستگاه نصب شود بازديد كنيد و با توجه بر وزن بار كه قرار است دستگاه كلايمر تحمل كند لوازم مورد نياز تهيه كنيد .

اگر اجراي  پروژه سخت  به نظر مي رسيداز افراد ماهر و حرفه اي كه ميشناشيد كمك بگيريد . (كارشناس شركت آذر كلايمر تبريز 09145000071 در خدمت شماست)

بعد از اتمام كار از محكم بودن اتصالات كابل ها و ميله ها اطمينان حاصل كنيد .

اقدامات مورد نياز براي جلوگيري از تاب ور داشتن كابين را به طريقه درست انجام دهيد .

از مجهز كردن تجهيزات برقي به سيم ارت دريغ نكنيد.

در هنگام استفاده از كارگران بخواهيد تا از گذاشتن مواد اشتعال پذير روي كلايمر اجتناب كنند زيرا اسيب هاي جبران ناشدني به بار خواهد اورد .                 

  براي ايمني بيشتر كار قبل از شروع به كار كارگران هميشه از ترمز اضطراري بازديد كنيد و از سالم بودن ان مطمئن شويد.

شركت آذر كلايمر تبريز پيشرو در ارائه خدمات كلايمر


برچسب: جايگزين داربست، ، كلايمر، ، اجاره كلايمر، ، اجاره كلايمر برقي، ، اجاره كلايمر دستي، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۷:۴۴ توسط:ويدا عليپور موضوع: نظرات (0)