كلايمر كلايمر .

كلايمر

جايگزين داربست و كلايمر شركت آذر كلايمر تبريز

به نقل از  شركت آذر كلايمر تبريز https://zarklaymertabriz.com از تاريخ چهارشنبه 13 مه ، شركت هاي ساختماني كلايمر  جايگزين داربست (و همچنين شركت هاي توليدي ، توزيع ، تداركات و توليد جايگزين داربست) تا زماني كه پيروي از راهنمايي هاي دوري اجتماعي سخت مي شوند ، مجدداً افتتاح مي شوند.

هدف اين است كه به آرامي از حالت قرنطينه خارج شويم تا كشور بتواند در حالي كه هنوز كنترل COVID-19 را كنترل مي كند و تعداد موارد جديد و مرگ و ميرها را كاهش مي دهد ، شروع به حركت به سمت برخي از ظاهرهاي عادي كند.

راهنمايي هاي ارائه شده توسط دولت كاملاً گسترده است ، بنابراين ما فقط برخي از نكات كليدي را انتخاب كرده ايم ، اما مهم است كه شما اين سند را براي خود در اينجا بخوانيد تا درك كاملي از اقدامات مورد نياز انجام دهيد.

حداقل تماس را حفظ كنيد

اولين كاري كه شما بايد انجام دهيد اين است كه با دقت در نظر بگيريد چه كسي بايد در شركت جايگزين داربست باشد و سعي كنيد اعداد را در حد امكان نگه داريد تا خطر ابتلا به ويروس كاهش يابد.
اين ممكن است به اين معني باشد كه شما بايد چندين هفته به كار خود برگرديد تا محل ساخت و ساز در حد كامل نباشد و مي توانيد سيستم ها و رويه هاي ايمني خود را در مورد COVID-19 كنترل كنيد

قبل از اينكه همه را به شركت جايگزين داربست برگردانيد.

تا حد امكان گروه هاي كارگر را در تيم هايي فعال كنيد كه در حد ممكن كوچك باشند (گروه بندي). به عنوان مثال ، شما خدمه وسايل نقليه را به جاي مخلوط كردن اعضاي خدمه در شيفت هاي مختلف كار مي كنيد.
شما مي توانيد اين كار را با جدا كردن بخش هاي شركت جايگزين داربست در مناطق كاري با استفاده از نشانه ها و نشانه هاي زمين انجام دهيد تا كارگران در طول روز محدود به يك منطقه شوند و از لحاظ جسمي تا حد امكان از هم جدا شوند.

اين همچنين به معناي كاهش هر نوع چرخش كار يا تجهيزات جايگزين داربست است ، يعني كارگران هر روز به جاي انجام كارهاي مختلف در اطراف شركت بر يك كار واحد تمركز مي كنند.

2 متر از هم فاصله رعايت شود

يكي از مهمترين جنبه هاي اين دستورالعمل ها ، قوانين دورافتادگي اجتماعي است كه افراد را ملزم مي كند در هر زمان و هر روز ، از فاصله 2 متري ، از جمله در حالي كه در محل كار و شركت هاي ساخت و ساز قرار دارند ، فاصله خود را حفظ كند.

با استفاده از علائم و نشانه هاي كف مي توان به روشني در اطراف محل ارتباط برقرار كرد.

در جايي كه امكان رعايت كامل دستورالعمل هاي دوردست اجتماعي به طور كامل در رابطه با يك فعاليت خاص وجود ندارد ، بايد در نظر بگيريد كه آيا اين فعاليت براي ادامه فعاليت شركت جايگزين داربست نياز دارد يا خير ، اگر چنين است ، تمام اقدامات كاهش دهنده ممكن را انجام دهيد. خطر انتقال را كاهش دهيد.

يك مثال از اين دست ، فراهم آوردن كافي به كارگراني است كه از اين فعاليت استفاده مي كنند ، مانند محافظ صورت و ماسك صورت ، و در صورت امكان ، از آنها بخواهيد كه به جاي چهره به چهره ، به دور از ديگري يا در كنار يكديگر كار كنند.

اهميت بهداشت

همچنين بايد به همه كاركنان توصيه كنيد كه دست هاي خود را به طور كامل (حداقل 20 ثانيه) و به طور مكرر با آب و صابون بشوييد ، مخصوصاً بعد از سرفه / عطسه ، قبل از خوردن غذا يا ورود به شركت جايگزين داربست و هنگام ورود به خانه به محل كار.

شما بايد با فراهم آوردن امكانات كافي در سرتاسر محيط كار ، مانند دستگاه ضدعفوني دستي ، اين كار را در حد امكان براي آنها راحت كنيد و با استفاده از علائم مناسب ، يادآوري هاي مداوم ارائه دهيد.

همچنين كاركنان بايد قبل از ورود به ماشين هاي بسته (مانند دستگاه حفاري) با ديگران شست و شوي دست خود را بشويند و هر بار بيرون آمدن دست خود را بشوييد. براي كمك به اين امر ، بايد موارد اضافي ايستگاه هاي شستشوي آپ يا امكانات ، تهيه صابون ، آب و يا ضدعفوني كننده دستي را در نظر بگيريد.

شركت هاي ساختماني كلايمر  و جايگزين داربست  و همچنين تميز كردن بهداشت شخصي خوب ، نسبت به پاكيزگي در محل خود بسيار با وجدان بيشتري عمل مي كنند. اين به معناي پاك كردن مرتب سطوح - بخصوص مناطقي با تماس زياد مانند دستگيره دربها و دكمه ها - با مواد ضد عفوني كننده ، تميز كردن كليه تجهيزات كلايمر و ابزارها و اطمينان از كارآيي كارگران و بازديد كنندگان از زباله هاي خود در سطل هاي سطحي (كه بايد در سراسر سايت تهيه شود) است. )

باز هم ، بهترين راه براي برقراري ارتباط اين شيوه ها ، تهيه علائم در سرتاسر محل كار است.
به اينجا ختم نمي شود ...

برخي ديگر از اقدامات ايمني COVID-19 كه شما بايد در شركت كلايمر و اجاره كلايمر ساخت خود بكار بگيريد شامل موارد زير است:

ممنوعيت اشتراك هر PPE ، از جمله كت هاي hi-vis. اين بدان معني است كه بازديد كنندگان سايت بايد به جاي وام گرفتن هر آنچه كه در سايت داريد ، PPE خود را بيابند.

با محدود كردن هرگونه مسافرت غير ضروري در ساختمان ها و سايت ها ، حركت در سايت را كاهش مي دهد

معرفي سيستمهاي يك طرفه در صورت امكان

استراحت هاي حيرت انگيز به طوري كه تعداد زيادي از افراد در مناطق استراحت در يك زمان وجود ندارند كه در آن هنوز احتياج به قوانين مسافت 2 متري وجود دارد

برگزاري جلسات در خارج از منزل يا در مناطق با تهويه مناسب ، در حالي كه هنوز هم دستورالعمل هاي مسافت اجتماعي براي دور نگه داشتن 2 متر را تمرين مي كنيد

اينها اقدامي اساسي است كه احساس مي كنيم به منظور محافظت از كارگران و عموم مردم ، در هفته هاي آينده از سوي دولت اماكن ساختماني انتظار مي رود.

نكات و رهنمودهاي بسيار ديگري وجود دارد كه به تفصيل در سند كامل وجود دارد كه مي توانيد در اينجا مطالعه كنيد:

جايگزين داربست


برچسب: جايگزين داربست، كلايمر، اجاره كلايمر، كلايمر برقي، اجاره كلايمر برقي، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۰:۳۲ توسط:ويدا عليپور موضوع: نظرات (0)