کلایمر کلایمر .

کلایمر

جایگزین داربست و کلایمر شرکت آذر کلایمر تبریز

به نقل از  شرکت آذر کلایمر تبریز https://zarklaymertabriz.com از تاریخ چهارشنبه 13 مه ، شرکت های ساختمانی کلایمر  جایگزین داربست (و همچنین شرکت های تولیدی ، توزیع ، تدارکات و تولید جایگزین داربست) تا زمانی که پیروی از راهنمایی های دوری اجتماعی سخت می شوند ، مجدداً افتتاح می شوند.

هدف این است که به آرامی از حالت قرنطینه خارج شویم تا کشور بتواند در حالی که هنوز کنترل COVID-19 را کنترل می کند و تعداد موارد جدید و مرگ و میرها را کاهش می دهد ، شروع به حرکت به سمت برخی از ظاهرهای عادی کند.

راهنمایی های ارائه شده توسط دولت کاملاً گسترده است ، بنابراین ما فقط برخی از نکات کلیدی را انتخاب کرده ایم ، اما مهم است که شما این سند را برای خود در اینجا بخوانید تا درک کاملی از اقدامات مورد نیاز انجام دهید.

حداقل تماس را حفظ کنید

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که با دقت در نظر بگیرید چه کسی باید در شرکت جایگزین داربست باشد و سعی کنید اعداد را در حد امکان نگه دارید تا خطر ابتلا به ویروس کاهش یابد.
این ممکن است به این معنی باشد که شما باید چندین هفته به کار خود برگردید تا محل ساخت و ساز در حد کامل نباشد و می توانید سیستم ها و رویه های ایمنی خود را در مورد COVID-19 کنترل کنید

قبل از اینکه همه را به شرکت جایگزین داربست برگردانید.

تا حد امکان گروه های کارگر را در تیم هایی فعال کنید که در حد ممکن کوچک باشند (گروه بندی). به عنوان مثال ، شما خدمه وسایل نقلیه را به جای مخلوط کردن اعضای خدمه در شیفت های مختلف کار می کنید.
شما می توانید این کار را با جدا کردن بخش های شرکت جایگزین داربست در مناطق کاری با استفاده از نشانه ها و نشانه های زمین انجام دهید تا کارگران در طول روز محدود به یک منطقه شوند و از لحاظ جسمی تا حد امکان از هم جدا شوند.

این همچنین به معنای کاهش هر نوع چرخش کار یا تجهیزات جایگزین داربست است ، یعنی کارگران هر روز به جای انجام کارهای مختلف در اطراف شرکت بر یک کار واحد تمرکز می کنند.

2 متر از هم فاصله رعایت شود

یکی از مهمترین جنبه های این دستورالعمل ها ، قوانین دورافتادگی اجتماعی است که افراد را ملزم می کند در هر زمان و هر روز ، از فاصله 2 متری ، از جمله در حالی که در محل کار و شرکت های ساخت و ساز قرار دارند ، فاصله خود را حفظ کند.

با استفاده از علائم و نشانه های کف می توان به روشنی در اطراف محل ارتباط برقرار کرد.

در جایی که امکان رعایت کامل دستورالعمل های دوردست اجتماعی به طور کامل در رابطه با یک فعالیت خاص وجود ندارد ، باید در نظر بگیرید که آیا این فعالیت برای ادامه فعالیت شرکت جایگزین داربست نیاز دارد یا خیر ، اگر چنین است ، تمام اقدامات کاهش دهنده ممکن را انجام دهید. خطر انتقال را کاهش دهید.

یک مثال از این دست ، فراهم آوردن کافی به کارگرانی است که از این فعالیت استفاده می کنند ، مانند محافظ صورت و ماسک صورت ، و در صورت امکان ، از آنها بخواهید که به جای چهره به چهره ، به دور از دیگری یا در کنار یکدیگر کار کنند.

اهمیت بهداشت

همچنین باید به همه کارکنان توصیه کنید که دست های خود را به طور کامل (حداقل 20 ثانیه) و به طور مکرر با آب و صابون بشویید ، مخصوصاً بعد از سرفه / عطسه ، قبل از خوردن غذا یا ورود به شرکت جایگزین داربست و هنگام ورود به خانه به محل کار.

شما باید با فراهم آوردن امکانات کافی در سرتاسر محیط کار ، مانند دستگاه ضدعفونی دستی ، این کار را در حد امکان برای آنها راحت کنید و با استفاده از علائم مناسب ، یادآوری های مداوم ارائه دهید.

همچنین کارکنان باید قبل از ورود به ماشین های بسته (مانند دستگاه حفاری) با دیگران شست و شوی دست خود را بشویند و هر بار بیرون آمدن دست خود را بشویید. برای کمک به این امر ، باید موارد اضافی ایستگاه های شستشوی آپ یا امکانات ، تهیه صابون ، آب و یا ضدعفونی کننده دستی را در نظر بگیرید.

شرکت های ساختمانی کلایمر  و جایگزین داربست  و همچنین تمیز کردن بهداشت شخصی خوب ، نسبت به پاکیزگی در محل خود بسیار با وجدان بیشتری عمل می کنند. این به معنای پاک کردن مرتب سطوح - بخصوص مناطقی با تماس زیاد مانند دستگیره دربها و دکمه ها - با مواد ضد عفونی کننده ، تمیز کردن کلیه تجهیزات کلایمر و ابزارها و اطمینان از کارآیی کارگران و بازدید کنندگان از زباله های خود در سطل های سطحی (که باید در سراسر سایت تهیه شود) است. )

باز هم ، بهترین راه برای برقراری ارتباط این شیوه ها ، تهیه علائم در سرتاسر محل کار است.
به اینجا ختم نمی شود ...

برخی دیگر از اقدامات ایمنی COVID-19 که شما باید در شرکت کلایمر و اجاره کلایمر ساخت خود بکار بگیرید شامل موارد زیر است:

ممنوعیت اشتراک هر PPE ، از جمله کت های hi-vis. این بدان معنی است که بازدید کنندگان سایت باید به جای وام گرفتن هر آنچه که در سایت دارید ، PPE خود را بیابند.

با محدود کردن هرگونه مسافرت غیر ضروری در ساختمان ها و سایت ها ، حرکت در سایت را کاهش می دهد

معرفی سیستمهای یک طرفه در صورت امکان

استراحت های حیرت انگیز به طوری که تعداد زیادی از افراد در مناطق استراحت در یک زمان وجود ندارند که در آن هنوز احتیاج به قوانین مسافت 2 متری وجود دارد

برگزاری جلسات در خارج از منزل یا در مناطق با تهویه مناسب ، در حالی که هنوز هم دستورالعمل های مسافت اجتماعی برای دور نگه داشتن 2 متر را تمرین می کنید

اینها اقدامی اساسی است که احساس می کنیم به منظور محافظت از کارگران و عموم مردم ، در هفته های آینده از سوی دولت اماکن ساختمانی انتظار می رود.

نکات و رهنمودهای بسیار دیگری وجود دارد که به تفصیل در سند کامل وجود دارد که می توانید در اینجا مطالعه کنید:

جایگزین داربست


برچسب: جایگزین داربست، کلایمر، اجاره کلایمر، کلایمر برقی، اجاره کلایمر برقی، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۰:۳۲ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)

عملکرد کلایمر در ساخت و ساز و امنیت آن

گرچه صنعت ساخت و ساز بارهای سختی را تجربه کرده است ، اما شرکت های استخدام  کلایمر هنوز زمان زیادی را صرف ارائه طرح های  کلایمر خلاقانه برای خانه های جدید ساخت می کنند. این موارد می تواند مربوط به فردی باشد که در یک قطعه زمینی که خریداری کرده است به یک شرکت ساخت و ساز ارائه ملک جدید در بخش تازه ای از شهر ، یک پروژه خودسازی می کند.

ارائه  کلایمر های ساختمانی جدید همیشه جالب است زیرا انواع مختلفی از طراحی ساختمان های مسکونی موجود است. در گذشته ، ما در املاک مسکن استاندارد ، مسکن اجتماعی ، املاک طراحی شده با معمار و بلوک های آپارتمانی کمک کرده ایم. بسیار جایزه دارد که می بینید راه حل های  کلایمر ما از آپارتمان ها و خانه هایی که افراد ، زوج ها و خانواده ها در نهایت به عنوان خانه در نظر گرفته می شوند ، پشتیبانی می کنند.

 کلایمر ساختمانی جدید

هدف از  کلایمر های ساختمانی جدید ، دسترسی به شرکت های ساختمانی و کارگران تجارت برای تکمیل املاک به روشی منطقی و مستقیم است. برای ما ، این به معنای تحویل  کلایمر های بیرونی و داخلی در نقاط مناسب پروژه است. در خارج ،  کلایمر های مترقی ایجاد می کنیم تا آجرهای آجری بتوانند برای ساختن سقف ، هر ردیف ساختمان و پیمانکاران را بسازند. در داخل ، ما عرشه های محافظت در برابر لبه و  کلایمر های پرنده را برای تسهیل کار داخلی مانند نصب تیرچه کف و گچ کاری دیوارها فراهم می کنیم.

به دلیل میزان مواد درگیر ،  کلایمر جدید ساختمان ما معمولاً شامل ساخت ارتفاعات بین 1.5 تا 1.8 متر است. ما در صورت نیاز تا سطح سقف ، بسترهای کاری جامع را در سطوح مورد نیاز و  کلایمر بالابر مسدودکننده برای انجام هرگونهجایگزین داربست و کاشی کاری فراهم می کنیم.

در جائیکه دیوارهای املاک نیاز به رندر داشته باشند ، ارتفاع  اجاره کلایمر را بعد از اتمام کار خارجی تغییر می دهیم. این چارچوب را به  اجاره کلایمرهای 2 متری که کاملاً سوار شده اند تطبیق می دهیم و شامل نرده های محافظ لبه و دسترسی از نردبان می باشد. این تضمین می کند که ارائه سریع ، کارآمد و با اطمینان می تواند انجام شود.

در سایتهای بزرگتر ، معمولاً مهم است که  کلایمرهای ما در حال پیشرفت باشند که سازه های  کلایمر را با پیشرفت ساختمان هر ملک سازگار کنند. طبیعی است که توطئه های مختلف در مراحل مختلف توسعه قرار گیرند تا پیمانکاران (از جمله ما) بتوانند از ساختمان به ساختمان دیگر حرکت کرده و گردش کار را یکدست کنند. ما غالباً می دانیم که  کلایمرهای ما باید در تحولات بزرگتر مسکن سازگار باشند زیرا بسیاری از وظایف در همان زمان انجام می شود. آنها باید وقتی از آنها خواسته می شوند  کلایمر را اضافه یا تغییر دهند ، واکنش نشان دهند زیرا هرگونه تأخیر باعث هزینه و وقت می شود.

وقتی صحبت از کار داخلی می شود ، ضروری است که بتوانیم چارچوب های  کلایمر قابل انعطاف را ارائه دهیم. کارگران صنفی برای گچ و تزئین نیاز به دسترسی به سقف ها ، راه پله ها و بالای دیوارها دارند و ما باید ساختاری را طراحی کنیم که به آنها اجازه می دهد تا به راحتی در عرض یا طول اتاق مورد نظر حرکت کنند. ما معمولاً از همان ارتفاع  اجاره کلایمر استفاده می کنیم که روی  کلایمر های بیرونی قرار دارد اما اغلب باید در محل کار روی پله ها احتیاط کنیم.

هم در داخل و هم در خارج ، معمول است که کارگران به خلیج های بارگیری احتیاج داشته باشند تا بتوانند موادی مانند آجر ، کاشی و سیمان را از بین نبرند. ما قطعاً شرایطی را نمی خواهیم که کارگران در معرض مانع قرار دادن پالت ها یا بسته ها قرار بگیرند و مواد اضافی را که بی دقتی ذخیره می شوند ، از بین بروند. ما اینها را به عنوان بخشی از ساختار  کلایمر ارائه می دهیم ، و اطمینان حاصل می کنیم که آنها به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانند بارهای موردنیاز را تحمل کنند. این بدان معناست که پیمانکاران می توانند در زمان مورد نیاز برای دستیابی به کار به آنچه نیاز دارند دسترسی پیدا کنند.

یک خلیج بارگذاری معمولی به طول 4 متر و 1.5 متر عرض ، با استفاده ازجایگزین داربست ساخته شده است ، می تواند یک بار کار ایمن تا 3kn در هر متر مربع را به خود اختصاص دهد. این اجازه می دهد تا ظرفیت خلیج کلی بارگذاری 18kn. در جایی که کار روکش و یا رندر درگیر است ، می توانیم تیرهای فلزی را در سطح کف با یک دروازه "بالا و پایین" نصب کنیم تا به منطقه بارگیری از طریق لیفتراک دسترسی پیدا کنیم بدون اینکه روی سطح سکوی کار تأثیر بگذارد.

در پروژه های بسیار بزرگ ، ممکن است استفاده از جرثقیل برج لازم باشد تا مواد مورد نیاز را در تعدادی از خلیج های بارگیری بارگیری کنید. در چنین شرایطی ، ضروری است که خلیج ها به هم بپیوندند و در سراسر ساختمان مبهم شوند ، و دارای لبه های محافظ در همه طرف باشد. از آنجا که جرثقیل فقط از بالا بار می زند ، دیگر نیازی به نصب دروازه ها نیست اما ایمنی به دلیل وزن مواد و استفاده از جرثقیل در محل ، نگرانی اصلی است. ما با طراحی راه حل های ذخیره سازی که در برابر بارهای آنها مقاومت کند ، نقش خود را در این امر بازی می کنیم و به کارگران این امکان را می دهیم تا مواد مورد نظر خود را بازیابی کنند.

در خصوص پروژه های ساخت و ساز جدید ، به ویژه در مورد توسعه املاک مسکن مطالبات زیادی وجود دارد چه شما یک سازنده تازه کار باشید و چه یک شرکت ساختمانی با مشخصات بالا ، ما قادریم راهنمایی هایی را ارائه دهیم که در آن سرویس های  کلایمر به بهترین وجه کار می کنند تا ساخت و سازها به صورت برنامه ریزی شده ادامه یابد.

 


برچسب: عملکرد کلایمر در ساخت و ساز و امنیت آن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۹:۴۴ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)

کلایمر و اجاره کلایمر در تهران

 

بیشتر کلایمرهای مدرن همچنان از طراحی مشابه مدل 1800 استفاده می کنند. طراحی کلاسیک از یک سیستم کابل موتوری تشکیل شده است که یک کابین را به سمت داخل یا شافت منفرد بالا یا پایین می کشد. موتور از طریق وزنه ای ضد وزن که تقریبا نیمی از کابین کاملاً پر بار وزن دارد کمک می کند.

با افزایش سریع تراکم جمعیت در مناطق شهری و ظهور جایگزین داربست امروز ، کلایمرها نسبت به همیشه اهمیت بیشتری دارند. پیش بینی می شود که بخش های کلایمر و پله برقی تا سال 2021 به 125 میلیارد  برسد و رهبران بازار مشتاق نوآوری هستند. با این حال ، تحولات اخیر در فن آوری کلایمر هنوز به سه اشکال اساسی پاسخ نمی دهد:

محدودیت های طراحی معماری به طور معمول ساختمانها باید در اطراف سیستم کلایمر طراحی شوند
استفاده قابل توجه از فضا به عنوان هر سیستم تقریباً 40 تا 60 درصد از فضای کف ساختمان را مورد استفاده قرار می دهد
محدودیت های ارتفاع زیرا هیچ کلایمری با استفاده از طناب های فلزی نمی تواند از 600 متر بالاتر رود زیرا در این مرحله کابل های فلزی موجود در سیستم برای بلند کردن کابین بسیار سنگین می شوند.

در بلندترین ساختمان امروز ، برج خلیفه که 828 متر ارتفاع دارد ، دو کلایمر جداگانه برای رسیدن به طبقه بالا احتیاج دارید.

خوشبختانه ، در سال 2017 ، کنسفر اجاره کلایمر از یک سیستم کلایمر جدید و نوآورانه رونمایی کرد که قادر است نه تنها به این اشکالات بپردازد بلکه یکی از ویژگی های بسیار موردعلاقه در کلایمر ها را نیز به دست آورد: توانایی حرکت افقی.

بر خلاف کلایمرهای سنتی ، سیستم جدید موسوم به MULTI با فناوری جابجایی اجاره کلایمر عمل می کند ، بنابراین نیاز به طناب های فولادی و پایین آمدن های نرم آن را از بین می برد. تجمع اجاره کلایمر یا Maglev همان فناوری است که در برخی قطارهای پر سرعت مانند Shinkansen در ژاپن به کار رفته است. کلایمر از یک مسیر ماژول در ساختمان استفاده می کند که با سیم پیچ تعبیه شده است تا کابین ها را از طریق یک میدان اجاره کلایمر متحرک هدایت کند. به این ترتیب ، ThyssenKrupp می تواند جایگزین طراحی کابل سنتی و ضد وزنه با موتور خطی شود که می تواند با سهولت مسیرها را از عمودی به افقی تغییر دهد. این سیستم همچنین به بیش از دو کابین در هر شافت اجازه می دهد زیرا هر کابین می تواند به طور مستقل از یکدیگر کار کند ، مدت زمان انتظار مسافر را کاهش داده و ظرفیت را تا 50٪ افزایش می دهد.

استفاده از فن آوری maglev همچنین هرگونه محدودیت بلندی یا طراحی را که کلایمرهای قبلی در آن وجود داشت از بین می برد زیرا شفت های کلایمر MULTI می توانند آزادتر در اطراف ساختمان قرار گیرند و به طور مشابه با مترو کار کنند. آنها همچنین 25٪ کوچکتر از نمونه های سنتی هستند که باعث صرفه جویی قابل توجهی در فضای کف می شوند.

کابین های کلایمر توسط یک سیستم داده بی سیم به همراه یک الگوریتم کنترل می شوند که کابین ها را به کارآمدترین روش به سمت تماس گیرنده سوق می دهد. علاوه بر این ، یک سیستم مدیریت انرژی برجسته نیز برای کاهش قدرت اوج و کاهش هزینه های سرمایه گذاری در منبع تغذیه سازه اجرا شده است. علاوه بر این ، نگرانی های ایمنی کاملاً پوشیده شده بود. گذشته از سیستم شکستگی چند سطحی ، ThyssenKrupp یک برج آزمایشی 246 متری را در روتویل ، اجاره کلایمر ساخت. این برج به منظور ارزیابی ایمنی این توسعه جدید طراحی شده و دو سال و نیم به طول می انجامد تا ساخت آن به پایان برسد.

به گفته کنگلومرای اجاره کلایمر ، سیستم کلایمر جدید امیدوار است که بتواند شیوه حرکت مردم از طریق ساختمانها را تسهیل کند ، حمل و نقل بین جایگزین داربست ، بیمارستان ها ، فرودگاه ها ، پردیس های دانشگاه و سایر زیرساخت های بزرگ را تسهیل کند.

در صورت موفقیت ، ThyssenKrupp می تواند خود را به عنوان ابتکاری ترین بازیکن در صنعت کلایمر معرفی کند. با این وجود ، هنوز چالش های بسیاری وجود دارد که می تواند پذیرش این فناوری جدید را به چالش بکشد. اصلی ترین قابلیت رقابت در هزینه به عنوان فناوری maglev ارزان نیست و جایگزینی سیستم در صورت بروز مشکلات می تواند گران باشد و یا حتی گاهی اوقات غیرممکن ، از این رو ، نیاز به آزمایش گسترده ای که قابلیت اطمینان استثنایی را نشان می دهد برای از بین بردن نگرانی در مورد خطرات احتمالی است. با این وجود ، پس انداز قابل توجهی در انرژی و فیلم های مربعی می تواند برچسب قیمت سنگین را متعادل کند. نیاز به کلایمرهایی با ظرفیت بیشتر به دلیل افزایش سریع تراکم جمعیت در شهرها ، ممکن است این صنعت را نیز مجبور به امتحان کردن کند زیرا تنها فن آوری ماگلوف اجازه می دهد تا بیش از دو کابین در هر شافت ، از این طریق ظرفیت قابل توجهی را بهبود بخشد.

سال 2017 یک سال رکورددار برای ساخت و ساز ساختمان هایی با طول بیش از 200 متر بود. اگرچه در حال حاضر فقط پنج آسمان خراش از 600 متر یا بیشتر وجود دارد ، اما رشد سریع مناطق شهری به طور چشمگیری باعث پیشرفت بیشتر می شود. پروژه هایی مانند برج جده 1000 متر بلندی در عربستان سعودی ، مرزهای ساخت و ساز را به چالش می کشد و مردم را به سمت ایجاد راه حل های نوآورانه جدید انگیزه می کند.

از امروز ، سیستم پیشگامانه پیش بینی شده است که در ساختمان برج شرقی طرف دفتر مرکزی املاک و مستغلات OVG در برلین نصب شود. شرکت املاک و مستغلات اجاره کلایمر تمرکز جدی بر نوآوری و پایداری دارد ، بنابراین MULTI را مطابق گفته Coen van Oostrom ، مدیر عامل OVG Real Estate ، راه حل مناسبی برای ساختمان اداری خود می کند. با این حال ، ما هنوز ممکن است چند سال از تصویب گسترده این فناوری فاصله داشته باشیم.

در خاتمه ، اگرچه تلاش های قبلی برای بهبود راندمان کلایمر ، انعطاف پذیری و ظرفیت انجام شده است ، اما هیچکدام از تحولات قبلی با سه اشکال اساسی در طراحی و محدودیت های ارتفاع و همچنین فضای کافی کف مورد بحث قرار نگرفته است. به نظر می رسد ThyssenKrupp به طور مناسب این نگرانی ها را برطرف کرده است ، با این وجود ، اتخاذ این سیستم ممکن است بیشتر طول بکشد. امروز ، مهمترین چالش ThyssenKrupp اثبات اعتبار متخصصان ساخت و ساز ، قابلیت اطمینان کلایمرهای جدید و رفع نگرانی در مورد خطرات احتمالی برای تشویق اجرای سیستم در سازه های آینده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۰:۲۴ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)

کلایمر

کلایمر و داربست چه اهمیتی بر ساخت و ساز با کیفیت دارند؟
 
 
داربست یکی از اجزای اصلی در هر ساخت‌ و ساز است که برای حمایت از کارگران و راحت تر کردن کار انها و ارائه دسترسی مورد نیاز به قسمت های مختلف پروژه‌های ساختمانی استفاده می شود. باید در نظر داشت ساخت یک ساختمان چند طبقه یا یک بنای یک طبقه بدون انتخاب نوع مناسب داربست توسط سازند پروژه بسیار دشوار خواهد بود.

 

دلیل نصب داربست برای مدت طولانی از طرف سازنده ها به دلیل مزایای فراوان و ویژگی‌های ان است که فرایند ساخت و ساز را ساده تر می گرداند . با این حال استفاده از پایه‌های قوی و با کیفیت بالا برای داربست توصیه می‌شود ولی اگر شما به این توصیه گوش نداده و از پایه های داربست نا مرغوب استفاده کنید باعث به وجود امدن حوادث دلخراش برای خود و کارگران خود می شوید .

 

محل نصب داربست در پروژه

یکی از مهم ترین نکته ها در استفاده از داربست انتخاب محل نصب داربست برای پروژه است. نصب داربست و اجزای مختلف آن در موقعیت دقیق و مناسب به کارگران کمک می‌کند تا کار خود را در کم ترین زمان ممکن انجام دهند.

 

ایمنی کارگران

استفاده از داربست با کیفیت ،امنیت زیادی را در محل ساخت ‌و ساز تضمین می‌کند. داربست پایدار و محکم خطرات سقوط و آسیب دیدن کارگران و عابران را کاهش می‌دهد. در واقع داربست خوب یک پلت فرم ثابت برای کارگران ارائه می‌دهد تا حرکت کنند بایستند و یا در حین کار بنشینند.

 

علاوه بر این موضوع ایمنی داربست باید در اولویت قرار بگیرد .در هر محل ساخت ‌و ساز امنیت داربست آرامش ذهن را به کارگران شاغل در ارتفاع می‌دهد. به همین دلیل است که داربست با کیفیت بالا بخشی جدانشدنی از فرآیند ساخت ‌و ساز هر بنا است.

بر مبنای اصول ، شرکت ها باید به عنوان یک تامین‌کننده مناسب داربست ، تجهیزات را  با بهترین کیفیت ارائه دهند. اگر می‌خواهید از کارکنان خود حمایت کنید و ایمنی ان ها را در محل کار تضمین کرده باشید استفاده از داربست بادوام راه خوبی برای این کار است. بعضی از شرکت های سازنده داربست تضمین می‌کنند که همه قوانین و اقدامات ایمنی را رعایت کرده اند پس نگران امنیت کارگران خود بر روی داربست نباشید.

دسترسی آسان

مزیت دیگر استفاده از داربست سادگی دسترسی به مناطق غیر قابل دسترس پروژه است. کارگرانی که در ارتفاع کار می کنند شامل یک سکوی کوچک از جنس فیبر چوب یا فلز سبک نیاز دارند تا یک جایگاه محکم برای ان ها و بر روی داربست ایجاد کند.در واقع داربست با کیفیت و دوام بالا جایگاه بهتری با تعادل زیاد ایجاد می کند تا کارگران بتوانند به راحتی کار کنند.

 

با این حال پیش از خرید داربست برای پروژه خود فاکتورهای مهمی مانند انعطاف‌پذیری ، دوام و ایمنی و کیفیت خوب تجهیزات را مدنظر داشته باشید تا مشکلی در سایت ساخت و ساز پیش نیاید.

سخن نهایی و یک پیشنهاد فوق العاده

اگر می‌خواهید با استفاده از داربست ارزان قیمت پول پس‌انداز کنید باعث به وجود امدن محیط پر مخاطره ای برای کارگران خود شده اید.

امروزه استفاده از داربست در پروژه های ساختمانی به حداقل رسیده و مردم به جای داربست از کلایمر استفاده می کنند که مزایای بسیار بیشتری نسبت به داربست های معمولی دارد.

کلایمر ها کابین هایی هستند که به وسیله دیگر تجهیزات خود می توانند روی نمای ساختمان حرکت کنند و به راحتی و با امنیت زیاد کارگران را به هر جایی از ساختمان که می خواهند برساند.

برای خرید کلایمر و اجاره کلایمر و یا گرفتن مشاوره با متخصصین ما تماس بگیرید.


برچسب: جایگزین داربست، ، کلایمر، ، اجاره کلایمر، ، اجاره کلایمر برقی، ، اجاره کلایمر دستی، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۸:۵۸ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)

اجاره کلایمر

چرا شرکت های ساختمانی متکی به استفاده از داربست هستند؟
 
 
آیا شرکت‌های ساختمانی واقعاً باید بر استفاده از داربست برای تکمیل کار ساختمانی شان تکیه کنند؟ در واقع پیمانکاران با قرار دادن زمین به عنوان پایه می‌توانند دیواره‌ای برای اولین طبقه بسازند. با این وجود، برای ساخت هر پروژه‌ای که بالاتر از ارتفاع یک فرد معمولی باشد، داربست لازم است. در حقیقت، پیمانکاران ساختمانی، نیازمند کمک یک کارشناس داربست هستند که دانش کاملی از چگونگی استفاده بهینه از داربست داشته باشد و بتواند بهترین نوع داربست را برای پروژه ساختمانی انتخاب کند. با این وجود، ممکن است سوالی وجود داشته باشد و ان هم این است که- آیا نردبان ها (stretchable) می‌توانند کار داربست  را انجام دهند؟ بنابراین بگذارید حقیقت را در مورد وابستگی صنعت ساخت‌ و ساز به داربست پیدا کنیم.

 

هیچ جایگزین مناسبی برای داربست وجود ندارد!؟
کارگران شرکت‌های ساختمانی باید همزمان در سطوح مختلف ساختمان کار کنند و انکاری برای آن وجود ندارد، بنابراین پیمانکاران به سکوهای مسطح نیاز دارند تا کارگران بتوانند به راحتی کار کنند. با  استفاده از داربست کارگران می‌توانند بدون زحمت به مصالح ساختمانی و ابزار های مورد نیاز دسترسی داشته باشند چرا که سطح مسطحی در اختیار دارند که ابزار هایشان را در انجا بگذارند. علاوه بر آن، اگر کارگر بخواهد هر کاری را در هر مسیری انجام دهد به راحتی می تواند این کار را عملی کند  چون حرکت به سوی بالا یا پایین ، چپ یا راست ، بسیار آسان است. هیچ راه دیگری برای گنجاندن این ویژگی‌ها در یک نردبان وجود ندارد .

علاوه بر این مطلب جایگزین دیگری نیز برای داربست وجود دارد که هنوز استفاده از ان رایج نشده است ولی اگر کسی از کلایمر که به عنوان جایگزین داربست شناخته می شود استفده کند سود زیادی خواهد کرد و بعد از ان در هر پروژه خود از کلایمر استفاده خواهد کرد .

خب، زمانی که یک پیمانکار از یک نوع ارزان نردبان به جای داربست استفاده کند کارگران برای کار بالا می روند و از یک ابزار برای اجرای یک کار واحد استفاده می‌کنند و سپس برای برداشتن یک ابزار دیگر همه انها مجبور خواهند شد پایین بیایند. به همین ترتیب، کارگران بالا و پایین می‌روند و این روند ادامه می یابد و باعث می شود کارگران مدام با عصبانیت و بی حوصلگی کار کنند. در واقع داربست یک منبع بسیار ارزشمند برای انجام چندین کار توسط چندین کارگر با استفاده از سیستم‌عامل گسترده است .

چشم‌انداز تجاری به داربست
شرکت‌های ساختمانی و انبوه سازان واقعاً نمی‌توانند هزینه یک اتفاق ناگوار را که در محل کار روی می دهد را تقبل کنند. داربست یک فضای کارگاهی گسترده و بسیار ایمن را در بر می‌گیرد و کارگران می توانند به صورت همزمان و ایمنی بالا در جاهای مختلف ساختمان کار کنند. اما از این طرف باید روز به روز، هر مولفه ساختاری و مکانیسم مورد استفاده در داربست مورد بازرسی قرار ‌گیرد و تعمیر و نگهداری  انها باید در زمان مناسب انجام گیرد .

نتیجه گیری
تجهیزات داربست و لوازم جانبی داربست خوب یک کمک بسیار ارزشمند برای شرکت‌های ساختمانی و پیمانکاران در راستای ادامه ساخت و ساز خواهد بود. کار داربست ها فراهم کردن سکوهای ثابت و امن در ارتفاعات بلند است و به کارگران کمک می‌کنند تا وظایف خود را بدون نگرانی از امنیت خود انجام دهند .

همانطور که در این مقاله ذکر شد داربست وسیله ای جدا نشدنی از صنعت ساخت و ساز است اما شما می توانید برای افزایش ایمنی کار گران خود و تسهیل کار های ساختمانی خود از کلایمرهای آذر کلایمر استفاده کنید.


برچسب: جایگزین داربست، ، کلایمر، ، اجاره کلایمر، ، اجاره کلایمر برقی، ، اجاره کلایمر دستی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۹:۰۰ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)

اجاره داربست ارزان اجاره کلایمر 09145000071

اجاره داربست ارزان اما با کیفیت می تواند به شما در انجام کارهای خاص با خیال راحت و کارآمد کمک کند ، اما یافتن نوع مناسب داربست برای کار مهم است. این کمک می کند تا قبل از تصمیم گیری با انواع مختلف داربست ها و نحوه استفاده از آنها آشنا شوید. در ادامه به خواندن انواع مختلف داربست های معلق ادامه میدهیم.

اجاره داربست ارزان

پیشنهاد می کنیم حتما از "داربست و موارد مربوط به داربست" استفاده نمایید

قابل تنظیم تک نقطه ای و چند نقطه ای

پلت فرم طناب قابل تنظیم با یک نقطه از سقف یک ساختمان یا یک سیستم پشتیبانی سربار توسط یک طناب آویزان می شود. این نوع پلتفرم برای شخصی مناسب است که در حال شستن پنجره ها یا تمیز کردن قسمت بالای ساختمان است. داربست های قابل تنظیم چند نقطه مشابه هستند ، اما آنها برای پشتیبانی از سربار به چندین طناب تکیه می کنند. بر خلاف داربست قابل تنظیم با یک نقطه ، یک کلایمر قابل تنظیم چند نقطه ممکن است بتواند کارگران اضافی را در خود جای دهد. هر دو نوع کلایمر ممکن است به دلخواه بلند شده یا پایین بیایند.

پیشنهاد میکنیم حتما از "کلایمر چیست و چه کاربردهایی دارد؟" بازدید و مطالعه فرمایید

دو نقطه ای

مانند داربست های قابل تنظیم با یک نقطه و چند نقطه ، کلایمر های دو نقطه ای نیز توسط طناب از یک سیستم پشتیبانی سربار آویزان می شوند. این نوع داربست دارای اتصال طناب یا کابل در هنگام فشار در هر طرف سطح کار است. شما می توانید یک سیستم کلایمر دو نقطه ای را در حالی که از کارگران پشتیبانی می کند ، بالا بکشید و پایین آورید ، بنابراین باید از پشتیبانی کافی برای تأمین امنیت در حین حرکت و همچنین در حالت ثابت برخوردار باشد. به دلایل ایمنی ، دسترسی به سیستم داربستی دو نقطه ای از زمین یا پشت بام ساختمان که در آن کار می کنید مهم است نه با نردبان.

سیم بکسل و نقش آن در پلت فرم کلایمر

داربست های معلق که در ایران به کلایمر مشهور است به سیم بکسل ها نیز وابسته است ، اما این کار را با روشی متفاوت انجام می دهد. دو سیم بکسل افقی یک کلایمر را احاطه کرده اند. این سیم بکسل های افقی به سیم بکسل های وینچ عمودی متصل شده اند که به یک سازه سربار وصل شده اند. این نوع داربست ممکن است حداکثر از دو سیستم عامل استفاده کند.

اگر می خواهید در مورد انواع مختلف داربست های معلق یا همان کلایمر بیشتر بیاموزید ، با آذرکلایمر تبریز با شماره 09145000071 تماس بگیرید. ما خوشحالیم که کلایمر های ساختمانی و مرغوب را با کیفیت بالا ارائه می دهیم. در صورت نیاز به اجاره داربست اجاره کلایمر در کل کشور به خصوص در تبریز و تهران و کرج نیاز داشتید حتما از مشاوره رایگان شرکت آذر کلایمر تبریز استفاده نمایید

ترجمه آزاد و غیر رسمی1ندا کامدار1کپی از این محتوا تحت هر شرایطی ممنوع بوده و به شدت برخورد خواهد شد


برچسب: اجاره داربست ارزان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۰۳:۴۱ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)

اجاره کلایمر در تهران

نمای ساختمان و موارد مربوط به نما
 
 
نمای ساختمان چیست؟
هنگامی که ما به انواع ساختمان ها نگاه می کنیم، ممکن است واکنش های مختلفی به آنها داشته باشیم. بعضی از آنها بلند و با درب های عظیم  و طراحی قوی هستند.

ما در نگاه اول به ساختمان اصلا نمیبینیم که حیاط آن بزرگ است یا دارای استخر و سونا و ... دارد یا ندارد و به چه شکل است تنها چیزی که ما را میتواند جذب یا توجه ما را جلب کند طراحی نمای ساختمان می باشد که هر کسی شخصی به سلیقه خود البته معمار و طراح نیز در این امر خیلی مهم است  طراحی کرده است.

 

نمای ساختمان یک دیوار بیرونی یا همان چهره ی یک ساختمان است و معمولا شامل عناصر طراحی مانند قرار دادن عمق پنجره ها یا درها می شود. با توجه به سبک معماری، این عناصر به آنها نظم خاصی می دهد. در حالی که کلمه "نما" می تواند هر دیوار خارجی ساختمان را با یک عنصر طراحی مشخص نماید، اغلب به دیوار جلویی با ورودی اشاره دارد. اغلب، نما جلویی پردازش دقیقتر یا خاص معماری نسبت به بقیه ساختار است. نما می تواند تحمیل، تزئینی، و یا نسبتا ساده باشد.

طرح های نمایشی
هنگامی که یک معمار یک نما را طراحی می کند، آنها عناصر زیادی را در نظر می گیرند. ورودی شبیه چه خواهد بود؟ چه نوع مصالح ساختمانی مانند سنگ، قاب چوبی یا آجر، مورد استفاده قرار خواهد گرفت؟ آنها همچنین باید قاب جلو و یا قرار دادن و نسبت پنجره ها را در نظر بگیرند.

در طول تاریخ، سبک های معماری تغییر کرده اند و امروز هم تغییر می کنند. معماران از دوره های مختلف سبک های بسیار متنوعی از نما را ترجیح داده اند به کار بگیرند. بیایید به سه نمونه نگاه کنیم.

نما گتیک
در قرن دوازدهم، زمانی که معماری گوتیک برجسته بود، نمادهای ساختمان ها عظیم و تحمیل می شد. نمای غربی کلیسای نوتردام د پاریای دارای سطوح مختلفی از پنجره ها و دو برج بلند است. مردم در کلیسا از طریق سه درب ورودی کوره ای بزرگ وارد می شوند. همانطور که آنها نگاه می کنند، آنها یک پنجره بزرگ گل رز، یک شکل دایره ای از یک پنجره شیشه ای رنگی می بینند. هر عنصر نماد Notre Dame به طور هدفمند قرار داده شده است، و در کل یک بیانیه قوی درباره نقش کلیسا در جامعه در آن زمان را بیان می کند.

نمای غربی ورودی نتردام د پاریس، کلیسای گوتیک در فرانسه نمای کلیسای جامع گوتیک

نمازگرایی یونان

مثال بعدی ما نماد معماری مسکونی ساخته شده در سبک انقلاب یونان و محبوب در ایالات متحده در قرن نوزدهم است. احیای یونان معماری یونان باستان را به یاد می آورد و بر نظم، نسبت و تقارن (که دو طرف چیزی متعادل و یکسان هستند) را تحت تأثیر قرار دادند.

برای انجام نماکاری نمای ساختمان به جای استفاده از داربست های بسیار خطر نام از جایگزین داربست استفاده نمایید جایگزین داربست یا همان دستگاه کلایمر بهترین انتخا و بهترین جایگزین برای داربست می باشد با استفاده از داربست شما امنیت را به کارگران و نماکار و ..  به ارمغان می آورید. استفاده از کلایمر میتواند سرعت کار را بسیار بالا ببرد و در حین حال هزینه را کاهش دهد از کلایمر میتوانید به صورت اجاره کلایمر نیز استفاده نمایید.

ترجمه آزاد و غیر رسمی
تهیه و ترجمه : ندا کامدار


برچسب: جایگزین داربست، ، کلایمر، ، اجاره کلایمر، ، اجاره کلایمر برقی، ، اجاره کلایمر دستی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۰:۱۹ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)

اجاره کلایمر در تهران

کلایمر و داربست چه اهمیتی بر ساخت و ساز با کیفیت دارند؟
 
 
داربست یکی از اجزای اصلی در هر ساخت‌ و ساز است که برای حمایت از کارگران و راحت تر کردن کار انها و ارائه دسترسی مورد نیاز به قسمت های مختلف پروژه‌های ساختمانی استفاده می شود. باید در نظر داشت ساخت یک ساختمان چند طبقه یا یک بنای یک طبقه بدون انتخاب نوع مناسب داربست توسط سازند پروژه بسیار دشوار خواهد بود.

 

دلیل نصب داربست برای مدت طولانی از طرف سازنده ها به دلیل مزایای فراوان و ویژگی‌های ان است که فرایند ساخت و ساز را ساده تر می گرداند . با این حال استفاده از پایه‌های قوی و با کیفیت بالا برای داربست توصیه می‌شود ولی اگر شما به این توصیه گوش نداده و از پایه های داربست نا مرغوب استفاده کنید باعث به وجود امدن حوادث دلخراش برای خود و کارگران خود می شوید .

 

محل نصب داربست در پروژه

یکی از مهم ترین نکته ها در استفاده از داربست انتخاب محل نصب داربست برای پروژه است. نصب داربست و اجزای مختلف آن در موقعیت دقیق و مناسب به کارگران کمک می‌کند تا کار خود را در کم ترین زمان ممکن انجام دهند.

 

ایمنی کارگران

استفاده از داربست با کیفیت ،امنیت زیادی را در محل ساخت ‌و ساز تضمین می‌کند. داربست پایدار و محکم خطرات سقوط و آسیب دیدن کارگران و عابران را کاهش می‌دهد. در واقع داربست خوب یک پلت فرم ثابت برای کارگران ارائه می‌دهد تا حرکت کنند بایستند و یا در حین کار بنشینند.

 

علاوه بر این موضوع ایمنی داربست باید در اولویت قرار بگیرد .در هر محل ساخت ‌و ساز امنیت داربست آرامش ذهن را به کارگران شاغل در ارتفاع می‌دهد. به همین دلیل است که داربست با کیفیت بالا بخشی جدانشدنی از فرآیند ساخت ‌و ساز هر بنا است.

بر مبنای اصول ، شرکت ها باید به عنوان یک تامین‌کننده مناسب داربست ، تجهیزات را  با بهترین کیفیت ارائه دهند. اگر می‌خواهید از کارکنان خود حمایت کنید و ایمنی ان ها را در محل کار تضمین کرده باشید استفاده از داربست بادوام راه خوبی برای این کار است. بعضی از شرکت های سازنده داربست تضمین می‌کنند که همه قوانین و اقدامات ایمنی را رعایت کرده اند پس نگران امنیت کارگران خود بر روی داربست نباشید.

دسترسی آسان

مزیت دیگر استفاده از داربست سادگی دسترسی به مناطق غیر قابل دسترس پروژه است. کارگرانی که در ارتفاع کار می کنند شامل یک سکوی کوچک از جنس فیبر چوب یا فلز سبک نیاز دارند تا یک جایگاه محکم برای ان ها و بر روی داربست ایجاد کند.در واقع داربست با کیفیت و دوام بالا جایگاه بهتری با تعادل زیاد ایجاد می کند تا کارگران بتوانند به راحتی کار کنند.

 

با این حال پیش از خرید داربست برای پروژه خود فاکتورهای مهمی مانند انعطاف‌پذیری ، دوام و ایمنی و کیفیت خوب تجهیزات را مدنظر داشته باشید تا مشکلی در سایت ساخت و ساز پیش نیاید.

سخن نهایی و یک پیشنهاد فوق العاده

اگر می‌خواهید با استفاده از داربست ارزان قیمت پول پس‌انداز کنید باعث به وجود امدن محیط پر مخاطره ای برای کارگران خود شده اید.

امروزه استفاده از داربست در پروژه های ساختمانی به حداقل رسیده و مردم به جای داربست از کلایمر استفاده می کنند که مزایای بسیار بیشتری نسبت به داربست های معمولی دارد.

کلایمر ها کابین هایی هستند که به وسیله دیگر تجهیزات خود می توانند روی نمای ساختمان حرکت کنند و به راحتی و با امنیت زیاد کارگران را به هر جایی از ساختمان که می خواهند برساند.

برای خرید کلایمر و اجاره کلایمر و یا گرفتن مشاوره با متخصصین ما تماس بگیرید.


برچسب: جایگزین داربست، ، کلایمر، ، اجاره کلایمر، ، اجاره کلایمر برقی، ، اجاره کلایمر دستی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۸:۳۹ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)

کلایمر

جایگزین داربست ایمنی کلایمر و نکات قابل توجه آن
 
 
در استفاده از کلایمر برای جلوگیری از حوادث محل کار حفاظت از سقوط کابین و یا پاره شدن سیم ها  ضروری است و ایمنی کابین نیز اهمیت فوق العاده ای برای پرسنل دارد .

 

استفاده ایمن از جایگزین داربست با پیچ و مهره امن و ایمن آغاز می شود. وزنی که یک کلایمر می تواند متحمل شود با هر یک از اجزای داربست که سیستم مهار را تشکیل می دهند، پشتیبانی می شود .

 

جایگزین داربست معلق یا همان کلایمر و کلایمر قابل تنظیم به منظور بالا بردن مقدار بار قابل تحمل و ایمنی و کاهش خطرات احتمالی طراحی می شود و همچنین جایگزین داربست(کلایمر) باید قادر باشد تا در هنگام کار مصالح ساختمانی کارگران را بالا و پایین کند. بنابراین سیستم عامل های کلایمر باید بتوانند بار خود را چه در حالت ایستاده و چه در حال حرکت تحمل کنند .

 

کلایمر های متحرک را می توان به عنوان یک روش مقرون به صرفه  چه خرید کلایمر و یا اجاره کلایمر برای دسترسی سریع به ساختمان ها، شیشه های سازه ها که باید تمیز شوند و سایر سازه ها دانست .

ساخت کلایمر باعث شده است که داربست به آسانی نصب و برداشته شود. کاربرد و عملکرد این دستگاه به خوبی پذیرفته شده و به زودی تقاضای پیمانکاران برای استفاده از این سیستم (کلایمر)زیاد خواهد شد .

 

یکی از دلایل این امر که تقاضای پیمانکاران برای کلایمر های متحرک بیشتر می شود امنیت فوق العاده بالای این روش است ولی باید این نکته را هم در نظر گرفت که یک کلایمر متحرک باید توسط یک شخص حرفه ای طراحی شود و باید توسط یک فرد اشنا به مسائل فنی کار مونتاژ گردد .

کلایمرهای معلق خطرات جانی کارگران وهزینه ها را کاهش داده و ایمنی را در ساخت و نگهداری سازه های مدرن افزایش داده اند .

 

چند پیشنهاد :

اگر خودتان اقدام به مونتاژ کلایمر متحرک برقی کنید نکات زیر را در نظر بگیرید :

قبل از نصب کلایمر معلق یا به عبارتی کلایمر از محلی که قرار است دستگاه نصب شود بازدید کنید و با توجه بر وزن بار که قرار است دستگاه کلایمر تحمل کند لوازم مورد نیاز تهیه کنید .

اگر اجرای  پروژه سخت  به نظر می رسیداز افراد ماهر و حرفه ای که میشناشید کمک بگیرید . (کارشناس شرکت آذر کلایمر تبریز 09145000071 در خدمت شماست)

بعد از اتمام کار از محکم بودن اتصالات کابل ها و میله ها اطمینان حاصل کنید .

اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از تاب ور داشتن کابین را به طریقه درست انجام دهید .

از مجهز کردن تجهیزات برقی به سیم ارت دریغ نکنید.

در هنگام استفاده از کارگران بخواهید تا از گذاشتن مواد اشتعال پذیر روی کلایمر اجتناب کنند زیرا اسیب های جبران ناشدنی به بار خواهد اورد .                 

  برای ایمنی بیشتر کار قبل از شروع به کار کارگران همیشه از ترمز اضطراری بازدید کنید و از سالم بودن ان مطمئن شوید.

شرکت آذر کلایمر تبریز پیشرو در ارائه خدمات کلایمر


برچسب: جایگزین داربست، ، کلایمر، ، اجاره کلایمر، ، اجاره کلایمر برقی، ، اجاره کلایمر دستی، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۷:۴۴ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)