کلایمر کلایمر .

کلایمر

کلایمر

جایگزین داربست ایمنی کلایمر و نکات قابل توجه آن
 
 
در استفاده از کلایمر برای جلوگیری از حوادث محل کار حفاظت از سقوط کابین و یا پاره شدن سیم ها  ضروری است و ایمنی کابین نیز اهمیت فوق العاده ای برای پرسنل دارد .

 

استفاده ایمن از جایگزین داربست با پیچ و مهره امن و ایمن آغاز می شود. وزنی که یک کلایمر می تواند متحمل شود با هر یک از اجزای داربست که سیستم مهار را تشکیل می دهند، پشتیبانی می شود .

 

جایگزین داربست معلق یا همان کلایمر و کلایمر قابل تنظیم به منظور بالا بردن مقدار بار قابل تحمل و ایمنی و کاهش خطرات احتمالی طراحی می شود و همچنین جایگزین داربست(کلایمر) باید قادر باشد تا در هنگام کار مصالح ساختمانی کارگران را بالا و پایین کند. بنابراین سیستم عامل های کلایمر باید بتوانند بار خود را چه در حالت ایستاده و چه در حال حرکت تحمل کنند .

 

کلایمر های متحرک را می توان به عنوان یک روش مقرون به صرفه  چه خرید کلایمر و یا اجاره کلایمر برای دسترسی سریع به ساختمان ها، شیشه های سازه ها که باید تمیز شوند و سایر سازه ها دانست .

ساخت کلایمر باعث شده است که داربست به آسانی نصب و برداشته شود. کاربرد و عملکرد این دستگاه به خوبی پذیرفته شده و به زودی تقاضای پیمانکاران برای استفاده از این سیستم (کلایمر)زیاد خواهد شد .

 

یکی از دلایل این امر که تقاضای پیمانکاران برای کلایمر های متحرک بیشتر می شود امنیت فوق العاده بالای این روش است ولی باید این نکته را هم در نظر گرفت که یک کلایمر متحرک باید توسط یک شخص حرفه ای طراحی شود و باید توسط یک فرد اشنا به مسائل فنی کار مونتاژ گردد .

کلایمرهای معلق خطرات جانی کارگران وهزینه ها را کاهش داده و ایمنی را در ساخت و نگهداری سازه های مدرن افزایش داده اند .

 

چند پیشنهاد :

اگر خودتان اقدام به مونتاژ کلایمر متحرک برقی کنید نکات زیر را در نظر بگیرید :

قبل از نصب کلایمر معلق یا به عبارتی کلایمر از محلی که قرار است دستگاه نصب شود بازدید کنید و با توجه بر وزن بار که قرار است دستگاه کلایمر تحمل کند لوازم مورد نیاز تهیه کنید .

اگر اجرای  پروژه سخت  به نظر می رسیداز افراد ماهر و حرفه ای که میشناشید کمک بگیرید . (کارشناس شرکت آذر کلایمر تبریز 09145000071 در خدمت شماست)

بعد از اتمام کار از محکم بودن اتصالات کابل ها و میله ها اطمینان حاصل کنید .

اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از تاب ور داشتن کابین را به طریقه درست انجام دهید .

از مجهز کردن تجهیزات برقی به سیم ارت دریغ نکنید.

در هنگام استفاده از کارگران بخواهید تا از گذاشتن مواد اشتعال پذیر روی کلایمر اجتناب کنند زیرا اسیب های جبران ناشدنی به بار خواهد اورد .                 

  برای ایمنی بیشتر کار قبل از شروع به کار کارگران همیشه از ترمز اضطراری بازدید کنید و از سالم بودن ان مطمئن شوید.

شرکت آذر کلایمر تبریز پیشرو در ارائه خدمات کلایمر


برچسب: جایگزین داربست، ، کلایمر، ، اجاره کلایمر، ، اجاره کلایمر برقی، ، اجاره کلایمر دستی، ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۷:۴۴ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)