کلایمر کلایمر .

کلایمر

کلایمر

کلایمر و داربست چه اهمیتی بر ساخت و ساز با کیفیت دارند؟
 
 
داربست یکی از اجزای اصلی در هر ساخت‌ و ساز است که برای حمایت از کارگران و راحت تر کردن کار انها و ارائه دسترسی مورد نیاز به قسمت های مختلف پروژه‌های ساختمانی استفاده می شود. باید در نظر داشت ساخت یک ساختمان چند طبقه یا یک بنای یک طبقه بدون انتخاب نوع مناسب داربست توسط سازند پروژه بسیار دشوار خواهد بود.

 

دلیل نصب داربست برای مدت طولانی از طرف سازنده ها به دلیل مزایای فراوان و ویژگی‌های ان است که فرایند ساخت و ساز را ساده تر می گرداند . با این حال استفاده از پایه‌های قوی و با کیفیت بالا برای داربست توصیه می‌شود ولی اگر شما به این توصیه گوش نداده و از پایه های داربست نا مرغوب استفاده کنید باعث به وجود امدن حوادث دلخراش برای خود و کارگران خود می شوید .

 

محل نصب داربست در پروژه

یکی از مهم ترین نکته ها در استفاده از داربست انتخاب محل نصب داربست برای پروژه است. نصب داربست و اجزای مختلف آن در موقعیت دقیق و مناسب به کارگران کمک می‌کند تا کار خود را در کم ترین زمان ممکن انجام دهند.

 

ایمنی کارگران

استفاده از داربست با کیفیت ،امنیت زیادی را در محل ساخت ‌و ساز تضمین می‌کند. داربست پایدار و محکم خطرات سقوط و آسیب دیدن کارگران و عابران را کاهش می‌دهد. در واقع داربست خوب یک پلت فرم ثابت برای کارگران ارائه می‌دهد تا حرکت کنند بایستند و یا در حین کار بنشینند.

 

علاوه بر این موضوع ایمنی داربست باید در اولویت قرار بگیرد .در هر محل ساخت ‌و ساز امنیت داربست آرامش ذهن را به کارگران شاغل در ارتفاع می‌دهد. به همین دلیل است که داربست با کیفیت بالا بخشی جدانشدنی از فرآیند ساخت ‌و ساز هر بنا است.

بر مبنای اصول ، شرکت ها باید به عنوان یک تامین‌کننده مناسب داربست ، تجهیزات را  با بهترین کیفیت ارائه دهند. اگر می‌خواهید از کارکنان خود حمایت کنید و ایمنی ان ها را در محل کار تضمین کرده باشید استفاده از داربست بادوام راه خوبی برای این کار است. بعضی از شرکت های سازنده داربست تضمین می‌کنند که همه قوانین و اقدامات ایمنی را رعایت کرده اند پس نگران امنیت کارگران خود بر روی داربست نباشید.

دسترسی آسان

مزیت دیگر استفاده از داربست سادگی دسترسی به مناطق غیر قابل دسترس پروژه است. کارگرانی که در ارتفاع کار می کنند شامل یک سکوی کوچک از جنس فیبر چوب یا فلز سبک نیاز دارند تا یک جایگاه محکم برای ان ها و بر روی داربست ایجاد کند.در واقع داربست با کیفیت و دوام بالا جایگاه بهتری با تعادل زیاد ایجاد می کند تا کارگران بتوانند به راحتی کار کنند.

 

با این حال پیش از خرید داربست برای پروژه خود فاکتورهای مهمی مانند انعطاف‌پذیری ، دوام و ایمنی و کیفیت خوب تجهیزات را مدنظر داشته باشید تا مشکلی در سایت ساخت و ساز پیش نیاید.

سخن نهایی و یک پیشنهاد فوق العاده

اگر می‌خواهید با استفاده از داربست ارزان قیمت پول پس‌انداز کنید باعث به وجود امدن محیط پر مخاطره ای برای کارگران خود شده اید.

امروزه استفاده از داربست در پروژه های ساختمانی به حداقل رسیده و مردم به جای داربست از کلایمر استفاده می کنند که مزایای بسیار بیشتری نسبت به داربست های معمولی دارد.

کلایمر ها کابین هایی هستند که به وسیله دیگر تجهیزات خود می توانند روی نمای ساختمان حرکت کنند و به راحتی و با امنیت زیاد کارگران را به هر جایی از ساختمان که می خواهند برساند.

برای خرید کلایمر و اجاره کلایمر و یا گرفتن مشاوره با متخصصین ما تماس بگیرید.


برچسب: جایگزین داربست، ، کلایمر، ، اجاره کلایمر، ، اجاره کلایمر برقی، ، اجاره کلایمر دستی، ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۸:۵۸ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)